Sarf Malzemeler

Argamet, hem kendi üretiminigerçekleştirdipi hemde Türk Malı diğer ESWL ve Pnömatik Lithotripter cihazları için gerekli bütün sarf malzemeleri üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır.

Argemet sarf malzemeleri de yine Argemet cihazları gibi yüksek kalite, yüksek performans ve ekonomik olma özellikleri ile ihtiyaca tam cevap verebilmektedir.

STANDART TİP ELEKTROD (TEK KULLANIMLIK)

Teknolojisi tek kullanımlık buji tip elektroda uygun cihazlar için idealdir. Bütün yerli üretim ESWL cihazlarında kullanılabilir. 


SU YASTIĞI (MEMRAN)

İdeal kalınlığıyla var ile yok arasında bir etki oluşturarak taş kırma işleminde sıfır direnç gösterir. Bu hassas kalınlığa rağmen uzun kullanım süresi ve dayanıklılığıyla sizi şaşırtacaktır.

PNOMATİK LITOTRIPTER PROB

Bütün yerli üretim pnomatik cihazlara uygun olup kalitesiyle uzun ömürlü ve etkilidir. Standart olarak 0.8 mm, 1.0 mm, 1.2 mm, 1.6 mm ve 2 mm olmak üzere 5 ayrı kalınlıktadır.

PNÖMATİK LITOTRIPTER EL ÜNİTESİ

Bütün yerli üretim pnömatik cihazlara uygun olup hififiği, sağlamlığı ve elastik bağlantı hortumuyla üstün performans, kaolay kullanım ve uzun ömre sahiptir.


ESWL UZUN ÖMÜRLÜ ELEKTROD
Ortalama 2500 atış X 50 seansa kadar uygulama değeriyle üstün performans ve ekonomik avantaj sağlar. Bütün yerli üretim ESWL cihazlarında kullanıma uygundur.